Kokybiškas, spalvotas 15 tonų metalofonas. Medinis rėmas, kempinėlės sugeria metalo garsą, todėl skamba švelniai ir maloniai. Su metalofonu gausite spalvotų natų knygelę, kuri skirta skambinti ir mažiems, ir dideliems. Spalvotos natos bus suprantamos visiems, net ir nepažistantiems muzikinio rašto,- tai tarsi spalvų terapija. Galbūt, tai pirmasis metalofonas, kuris paliks gražius prisiminimus jūsų šeimai.

Kaina: 45€ (metalofonas su spalvotų natų knygute)
Chromatinis 27 tonų metalofonas, skirtas groti vyresniems vaikams ir suaugusiems. Skamba labai švelniai ir puikiai dera. Tai - tarsi mažytis pianinas, kuriuo galėsite paskambinti bet kurią mielą sau melodiją.

Kaina 55€
"Mažutėli, mažutėli, nemiegok, nemiegok. Skambina varpeliai Din Dan Don!" Itališki spalvoti varpeliai, skirti ankstyvajam muzikiniam ugdymui. Jais galėsite ne tik skambinti, bet ir pažaisti (kiekvienas varpelis nusiima nuo guminio kotuko, kūdikiai tikrai nesusižeis).

Kaina: 85€ (varpeliai su spalvotomis natelėmis)
Molinukai - tradicinis lietuvių piemenėlių instrumentas. Jais galėsite pamėgdžioti įvairiausius paukštelius ir gyvulėlius, arba su šeima sukurti miško simfoniją. Garsas natūralus, artimas gamtai. Juos galite ne tik įsigyti, bet ir patys pasigaminti mūsų mokyklėlėje.

Vieneto kaina: 9€
Kanklės - tradicinės aukštaitiškos ir žemaitiškos, devyniastygės ir dvylikastygės. Garsas - artimas žmogaus balsui, turi raminamąjį terapinį poveikį. Skirtos skambinti vaikams nuo 5 m. ir suaugusiems.

Kaina: 350€
Tradicinės devyniastygės kanklės

Kaina: 395€
Dūdelės - nendrinės fleitutės, mediniai lumzdeliai, skudučiai. Skirti vaikams nuo 5 m. ir suaugusiems.

Kaina: nuo 10€ iki 25€