"Debesėliai" išleido vaikų dainų kompaktines plokšteles

Mažųjų talentų konkurso "Jievaro tiltas" laureatų koncerto ištrauka. (7.3MB, XviD)

Vaikų dainos 2


Konkursai, festivaliai

 1. Mažųjų talentų konkursas "Ievaro tiltas" - 2009m. Laureatai: Liudvikas Račys ir Gabija Račaitė.
  Mažųjų talentų konkurso "Jievaro tiltas" laureatų koncerto ištrauka. (7.3MB, XviD)
 2. Jaunųjų talentų konkursas "Tikėk manim" - 2010m. Laureatai: 3 vieta - Augustė Rutkauskaitė, 1 vieta - "Debesėlių" šeimyninis ansamblis (Liudvikas, Kasparas, Danguolė).
  Jaunųjų talentų konkursas Jaunųjų talentų konkursas
 3. TV konkurso "Dainų dainelė" - 2010m. Finalininkai: Liudvikas ir Kasparas Račiai.

  Lietuvių liaudies daina turiu gražią kumelaitę

 4. Gitaros žiemos festivalis-konkurasas Trakuose 2011 m.
  Gitaros festivalis-konkurasas 2011 m.
 5. Mažųjų talentų konkursas "Jievaro tiltas 2011" grand PRIX nugalėtojas Liudvikas Račys
  Ievaro tiltas 2011 m. Ievaro tiltas 2011 m. Ievaro tiltas 2011 m.
  Finalinė daina "Ievaro tiltas"

  Mažųjų talentų konkursas "Jievaro tiltas 2014" laureatai: Lukutė, Saulutė, Lieputė, Tadas ir Leonardas.
  Ievaro tiltas 2014 m. Ievaro tiltas 2014 m.
 6. Tarptautinio folkloro festivalio "Skamba, skamba kankliai" peržiūra
  Skamba skamba kankliai 2011 m. Skamba skamba kankliai 2011 m. Skamba skamba kankliai 2011 m.
  Dalia ir Smiltė:
  DEBESĖLIŲ koncertas Karininkų Ramovėje buvo gražus - ir paties suteikė džiaugsmo, ir mums - tėvams. Atrodo, kad vertintojams taip pat patiko. Gal todėl, kad folkloras buvo perteiktas taip natūraliai - be pozos. Rodos, ta muzika ir tos dainos - tikrai yra mūsų natūrali istorija, patirtis, tekanti gyslomis... Ir nusimanančia ranka viskas sujungta į gražią šiltą programą. Ačiū.

  Vilma ir Ainius:
  Vis dar prisimenu trečiadienio jauduly koncerte, niekad net negalvojau, kad galėsiu, sugebėsiu groti prieš publiką. Ačiū jums labai už tokią dovaną.

 7. Tarptautinis folkloro festivalis "Skamba, skamba kankliai" 2011 m. - 2015 m.
  Skamba skamba kankliai 2011 m. Skamba skamba kankliai 2011 m. Skamba skamba kankliai 2011 m. Skamba skamba kankliai 2011 m.
  Skamba skamba kankliai 2012 m. Skamba skamba kankliai 2012 m. Skamba skamba kankliai 2012 m. Skamba skamba kankliai 2012 m.
  Skamba skamba kankliai 2013 m. Skamba skamba kankliai 2013 m. Skamba skamba kankliai 2013 m. Skamba skamba kankliai 2013 m.
  Skamba skamba kankliai 2013 m. Skamba skamba kankliai 2014 m. Skamba skamba kankliai 2014 m. Skamba skamba kankliai 2014 m.

  Vilniaus etninės kultūros centras:
  Labai graži, turininga programa – ir savo turiniu, ir dvasia, ir atlikimo kultūra. Ansamblis “Debesėliai” kviečiamas dalyvauti “Saulytės” ir kituose tarptautinio folklore festivalio “Skamba, skamba kankliai” renginiuose.

  Minius:
  Po "Skamba, skamba kanklių" koncertuko taip prapliupo lietus, mūsų Mažius sušąlo, tad turėjom greit išlėkti. Nespėjau nė dorai padėkoti Jums už laiką, kurį praleidote su mūsų vaiku. Džiaugiuosi, kad Minius susipažino su muzika ir pamilo ją, kad jam teko užlipti ant scenos ir sudalyvauti tiekoje koncertų! Dabar prieš miegą taip gražiai dainuoja broliui "Aja žu žu meškutėli"

 8. Kalėdinis jaunųjų talentų konkursas. Sveikiname mušamųjų grupės "Būgnų fiesta" 2-osios vietos prizininkus: Piją, Girių, Justą, Kasparą ir Liudviką.


 9. Respublikinis vaikų folkloro konkursas "Tramtatulis".

  Dalyvauja "Debesėlių" vaikai - Saulutė, Aurelija, Liudvikas.

 10. Dainų šventė 2014 m.


 11. Sveikiname "Debesėlių" menų mokyklėlės "Būgnų fiestą" ir jų mokytoją Laimį sėkmingai sudalyvavus festivalyje - konkurse "Ritmas kitaip 2015" Šiauliuose ir tarptautiniame konkurse Jūrmaloje ( Latvija) laimėjusius I-ąją vietą.


 12. 2015m. Jau trečią kartą iš eilės "Debesėliai" dalyvauja III respublikiniame vaikų ir jaunimo konkurse "Tradicijų paveldėtojai" Vilniaus Rotušėje ir laimi I-ąją vietą - šaunuoliai.


 13. Debesėlių pažiba - 4 metukų mažoji pianistė Lukutė kartu su savo mokytoja Danguole 2015-08-25 koncertavo festivalyje "Pabiručių fiesta - 2015".Muzikos ir judesio grupiniai ir individualūs užsiėmimai nėščioms ir kūdikiams (nuo 2 mėn. iki 1.6 m.)


Muzikos, dailės ir judesio grupiniai ir individualūs užsiėmimai vaikams (nuo 2 m. iki 7 m.)

Vaikai muzikuoja tikrais instrumentais, šoka ir dainuoja. Piešia, lipdo, siuvinėja. Didelis dėmesys skiriamas vaiko motorikai, kokybiškoms - natūralioms priemonėms.


Individualios fortepijono, kanklių, mušamųjų, pučiamųjų ir dainavimo pamokos vaikams ir suaugusiems, pradedantiesiems ir pažengusiems.


plačiau>>


Kūrybiniai kursai vaikams ir suaugusiems: keramika, vilnos vėlimas, dekupažas, piešimas (akvarelė, grafika, tapyba ...)

Keramika Vilnos vėlimas Dekupažas Velykinis kiaušinis


plačiau>>


Koncertai

koncertas Prezidentūroje 2007 05 02 koncertas Šv.Kotrynos bažnyčioje Koncertas šv. Kotrynos bažnyčioje Koncertas Motinos dienai Koncertas Litexpo rūmuose

plačiau>>


Kūrybiniai gimtadieniai

gimtadienis gimtadienis gimtadienis Debesėlių 5m. gimtadienis

Beata:
Gimtadienis vaikučiams laaabai patiko, net kai kurie tėveliai norėtų savo vaikams tokį gimtadienį užsakyti kitais metais ;) Likome tikrai patenkinti, o dukrytė visą dieną kartojo, kad pasiilgo fėjos ;) Ačiū Jums dar kartą už tai, kad vaikams dovanojate tokią gražią šventę.

plačiau>>


Kalendorinės šventės

Kalėdos Mažųjų joninės

plačiau>>